-1%

Відпарювач для одягу Tefal AeroSteam (DT9814F0) (a625147)
4 999 ₴
4 934 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625147
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запатентована технологія OptiFlow
Поєднує силу відпарювання та всмоктування тканини. Завдяки всмоктуванню тканина притискається до нагрівальної поверхні. Результат як при прасуванні за один прохід. На 50% швидший ніж стандартні ручні відпарювачі.
Економія енергіїТехнологія OptiFlow дозволяє заощадити до 57% енергії.
3 режими для всіх типів тканинЗ підошвою Monotemp і трьома рівнями всмоктування (лише пара, м'яке всмоктування, турбо всмоктування) AeroSteam підходить для всіх тканин - навіть найделікатніших.
Вироблено у ФранціїРозроблено та виготовлено повністю у Франції відповідно до найвищих стандартів якості та майстерності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.1 л |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Продуктивність пари | 20 г/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека та захист | автоматичне вимкнення, захист від перегрівання |
| Особливості | 3 режими роботи, час нагрівання 30 с, підсвітка кнопки вмикання/вимикання, технологія optiflow, знімна ємність для води |
| Розміри | 325 x 140 x 160 мм |
| Режими | постійна пара <unk> Вертикальне відпарювання |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин, блокування для постійного подавання пари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 934 ₴









