
Фен-щітка Remington AS5805 (l523922)
1 588 ₴
- Готово до відправки
- Код: 523922
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен-щітка Remington AS5805 Sapphire Luxe розроблений спеціально для створення розкішних укладок з мінімальним тепловим пошкодженням. У комплекті 3 насадки: для сушіння, підготовки та стилізації ви можете з легкістю створити свій фірмовий образ, а вдосконалене керамічне покриття з сапфіром забезпечує гладкий і блискучий результат. Тепер ви можете робити укладки у своєму неповторному стилі, що дає змогу завжди і всюди бути впевненою в собі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.35 кг |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість рівнів інтенсивності вентиляції | 2 |
| Кількість рівнів інтенсивності обігріву | 2 |
| Призначення | для надання обсягу, для укладання волосся, для завивки волос |
| Насадки | 50-міліметрова щітка зі змішаною щетиною , конічна-насадка для завивання, концентратор |
| Розміри | 8,5 x 41,5 x 8,5 мм |
| Колір корпусу | синій із золотистим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 588 ₴









