
Ламінатор Agent LM-A3 200 3-в-1 (3010052) (z3689)
2 166 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3689
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Офісний |
| Формат | A3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламінування фотографій | Да |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Розміри (ШxГxВ) | 462 х 152 х 67 мм |
| Реверс | Да |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| Температурний контроль | термостат |
| Товщина плівки | до 200 мкм |
| Холодне ламінування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 166 ₴






