
Килимок для мишки Aula MP-WFFM Black (6948391215136) (h149545)
249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 149545
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У комп'ютерних іграх важлива кожна деталь, включно з килимком.
Ігровий килимок Aula MP-WFFM необхідний для швидкого і плавного переміщення миші, а також для більш точного наведення цілі.
Каучукове покриття міцно фіксується на столі, а лицьова тканинна поверхня забезпечує контроль над рухом курсора.
Міцний виріб збереже свій первинний зовнішній вигляд на довгий час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aula |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал поверхні | Гума, Тканина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 700 x 300 x 2 мм |
| Тип поверхні | speed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



