
Кавомолка Gorenje SMK150SB (m517643)
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 517643
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомолка Gorenje SMK150SB – це високоякісний пристрій для подрібнення різноманітних продуктів, оснащений ножем з ротаційним механізмом. З потужністю 150 Вт вона ефективно подрібнює горіхи, зелену каву, зернові, крупи, спеції, трави та цукор. Завдяки імпульсному режиму, автоблокуванню та захисту від перегріву, кавомолка гарантує безпечне та стабільне використання. Вона має знімний контейнер, що полегшує очищення та використання, а також металеві жорна, які забезпечують довговічність та високу якість подрібнення. Чаша кавомолки та лезо виготовлені з нержавіючої сталі, що додає міцності та стійкості до корозії. Для зручності зберігання шнура передбачено спеціальне відділення, а гумові ніжки забезпечують стабільність під час роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм контейнера для зерен | 45 г |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 8.5 × 21.5 × 10.5 см |
| Матеріал | Метал — пластик |
| Матеріал жорен | неіржавка сталь |
| Обладнання | автоблокування, знімна захисна кришка |
| Особливості | прозора кришка |
| Функції | подрібнення зеленої кави, подрібнення горіхів, подрібнення спецій, подрібнення спецій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴









