
Міксер First FA-5262 (b42562)
1 199 ₴
1 194 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42562
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
First FA-5262 - найстильніший серед ручних міксерів. Цей міксер тримає кожне тісто під контролем: забезпечує чудову надійність захоплення і легко миється.
Насадки: венчик та гак для тесту з нержавіючої сталі виконують найкращі функції.
Плавне налаштування швидкості плюс додаткова функція турбо забезпечують рівномірне перемішування, змішування та збивання. Це створює однорідне тісто для млинців, печива та тортів, а також ідеально емульгований майонез, пишні збиті вершки та міцні збиті яєчні білки.
- Плавне налаштування швидкості з плавним стартом
- Функція турбо
- Кабель, що направляє зверху, ідеально підходить для шульг і правшей
- Для рівномірного перемішування, змішування та збивання.
- Легке очищення
- Довжина кабелю: 120 см (додаткова довжина)
- Включаючи віночок та гачок для тесту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити пристрою | 25 х 18 х 6 см |
| Додаткові функції | захист від випадкового випадання насадок, Захист від перегрівання |
| Призначення | для збиття, для замішування тіста |
| Насадки | гаки для замісу тіста, віночки |
| Основні функції | турборежим —планетарне обертання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 194 ₴




