
Кавомолка First FA-5482-2-BA (g40401)
697 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40401
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Помел та подрібнення кавових зерен, круп, трав або горіхів відбувається швидко та легко за допомогою цієї практичної машини. Незалежно від того, чи ви хочете випити свіжомеленого еспресо або подрібнити горіхи: прилад працює на потужному повністю автоматичному рівні потужністю 160 Вт і управляється за допомогою кнопки включення. Два міцні леза з нержавіючої сталі забезпечують хороші результати щоразу. Компактний розмір та сучасний дизайн кухонного пристрою дозволяє легко зберігати його на вашій кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 65 г |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 18 х 9 х 9 см |
| Матеріал жорен | неіржавка сталь |
| Обладнання | захист від перегрівання, автоблокування |
| Особливості | блокувальний механізм |
| Функції | подрібнення зеленої кави, подрібнення зернових, подрібнення круп, подрібнення горіхів, подрібнення спецій, подрібнення трав, подрібнення спецій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 697 ₴

