
Кулер до корпусу Alseye i12B-K3 (AS.04.09.0004) (z518378)
892 ₴
- Готово до відправки
- Код: 518378
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 33.2 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 73.92 CFM |
| Тиск | 2.1 мм H2O |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Сила тока | 0.21 А |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892 ₴


