-5%

Кулер до корпусу 2E 2E-F120OI-ARGB (c22833)
409 ₴
387 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22833
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 25.3 дБ |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 39.6 CFM |
| Тиск | 0.97 мм H2O |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Споживана потужність | 3.6 Вт |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Сила тока | 0.25 А |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴
