-6%

Пальник Neo Tools 123x80 мм (63-128) (y436563)
770 ₴
727 ₴
- Готово до відправки
- Код: 436563
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туристичний складний газовий пальник NEO Tools.
Характеристики:
- Складна конструкція згідно EN417
- Максимальний діаметр судини: 200 мм
- Вага: 170 г
- Потужність: 3000 Вт
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Витрата палива: 140 г/год
- Розмір: 123x80 мм
- Максимальна місткість: 5 кг
- Регулювання витрати газу
- Пластикова скринька для перенесення та зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Витратуа газового палива | 140 г/год |
| Стан | Новий |
| Типи палива | Газ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | нарізне з'єднання |
| Кількість конфорок | 1 |
| Комплектація | кейс, пальник |
| Об'єм балона | 5 л |
| Розмір | 123x80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727 ₴



