
Киянка Tolsen Киянка без відскоку 900г Толсен (25040) (s607279)
435 ₴
- Готово до відправки
- Код: 607279
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Матеріал ручки | метал |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр бойка | 50 мм |
| Довжина: | 340 мм |
| Форма бойка | кругла |
| Ширина | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴
