
Степлер будівельний Tolsen металевий 3-в-1 (43021) (b92202)
478 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92202
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина скоби | 10.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | рамковий |
| Висота цвяхів | 14 мм |
| Висота скоби | 4 - 14 мм |
| Кріпильний засіб | Гвозди, Скоби |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Принцип дії | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴
