
Киянка Tolsen гумова 675 г біла (25177) (s607274)
333 ₴
- Готово до відправки
- Код: 607274
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.68 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Матеріал ручки | Фиберглассовая |
| Матеріал ударного бойка | гума |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр бойка | 60 мм |
| Довжина: | 350 мм |
| Форма бойка | кругла |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴
