-2%

Ланцюгова пила Makita DUC357 (без АКБ та ЗП) (DUC357Z) (y90850)
11 750 ₴
11 526 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90850
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова пилка Makita DUC357Z - професійний інструмент, який ідеально підходить для заготівлі дров та інших робіт з обрізування та розпилювання деревини. Безщітковий двигун та використання літій-іонних акумуляторів роблять цю пилку дуже зручною та функціональною.
Особливості- Напруга акумулятора: 18 В забезпечує достатню потужність для виконання більшості завдань з обрізання та розпилювання деревини;
- Безщітковий двигун забезпечує більш високу потужність і довговічність, ніж традиційні двигуни;
- Масляне мастило ланцюга гарантує триваліший термін служби ланцюга, а також полегшує його обслуговування;
- Довжина шини 350 мм забезпечує ширший діапазон робіт з обрізування та розпилювання деревини;
- Захист від перевантажень запобігає пошкодженню пилки та збільшує її термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті, без акумулятора в комплекті |
| Тип | класична |
| Кількість ланок | 52 шт |
| Призначення | Побутовий |
| Розташування двигуна | бічне |
| Тип | електропила акумуляторна |
| Функції | безключова натягування ланцюга, металевий зубчастий упор, бічне натягнення ланцюга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 526 ₴









