
Електрорубанок Зеніт ЗРП-1100 профі (841422) (e91144)
2 728 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91144
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16500 об/хв |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | вибірка чверті 12 мм |
| Тип | Професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 728 ₴




