
Електрогриль Russell Hobbs 25810-56 (b40686)
2 554 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40686
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей гриль не тільки має компактний розмір але і може зберігатися вертикально. Він не займе багато місця ні на столі, ні в шафі. Завдяки функції швидкого нагріву на 160% швидше, Ви можете насолоджуватися свіжоприготованою їжею всією сім'єю - від включення до готового блюда менш ніж за 6 хвилин. Гриль Fit Medium з поліпшеним антипригарним покриттям має пластини, які в два рази легше чистити, тому панелі стануть чистими буквально на 1 протирання паперовими рушниками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 1630 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2.303 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина решітки-гриль | 511 см |
| Особливості | можливість вертикального зберігання, індикатор роботи, піддон для жиру, регульовані ніжки, ребриста поверхня |
| Розміри | 27.5 x 33.6 x 7.8 см |
| Температурні режими | 1 |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 554 ₴









