-7%

Шабельна пила Tekhmann TRC-115/i20 (848396) (g91991)
2 770 ₴
2 576 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91991
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Розмір ходу полотна | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Дерево | 115 мм |
| Метал | 10 мм |
| Призначення | Побутовий |
| Живлення | акумуляторна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 576 ₴




