-13%

Ланцюгова пила Tekhmann CSG-2045 (842474) (z90671)
4 235 ₴
3 674 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90671
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Система «Легкий запуск» підвищує зручність використання інструмента і дозволяє запустити бензопилу навіть при мінусовій температурі повітря. Автоматичний безклапанний масляний насос служить для безперервного змащування пиляльної гарнітури (ланцюга і шини). Хромове покриття стінок циліндра збільшує моторесурс двигуна бензопили. Антивібраційна система значно знижує вібрацію на рукоятках при роботі.
Комплектація
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 455 мм |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2250 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | класична |
| Кількість ланок | 72 шт. |
| Призначення | Побутовий |
| Розташування двигуна | бічне |
| Тип | бензопила |
| Функції | автоматичне змащення ланцюга, антивібраційна система, плавний пуск, гальмо ланцюга, праймер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 674 ₴







