
Килимок для мишки Esperanza EGP103K (f149943)
252 ₴
- Готово до відправки
- Код: 149943
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компанія Esperanza заснована в 1997 році, є польським виробником комп'ютерних аксесуарів в Європі. Товари виробника відповідають європейським стандартам якості, і при цьому доступні за ціною. Сьогодні Esperanza – один з найбільш впізнаваних брендів, що продаються далеко за межами Європи.
Килимок Esperanza
EGP103K
являє собою сучасний, міцний ігровий килимок для миші. Повністю сумісний з лазерними і оптичними мишами. Робоча поверхня килимка забезпечує високоточне і швидке управління комп'ютерною мишкою. Основа килимка зроблена з нековзкої гуми, дозволяючи максимально міцно фіксувати килимок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Матеріал поверхні | тканина на гумовій основі |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 400 х 300 х 3 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴

