
Кавомашина Krups EA817010 (w13537)
13 622 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13537
Почніть ранок з чашки чудової кави
Автоматична кавомашина KRUPS Arabica за секунди приготує чашку чудової ароматної кави. KRUPS враховує ваші побажання і готує саме той напій, про який ви мріяли. Кавомашина володіє інтуїтивно зрозумілим управлінням: одне - два натискання на панелі - і ваша кава готова.
Унікальна технологія Quattro Force
Для отримання ідеально збалансованого смаку в кожній чашці в KRUPS Arabica реалізована оригінальна технологія Quattro Force, яка оптимізує приготування кави на кожному етапі. Машина скорочує час помелу на 20 %, здійснює ретельне ультращільне трамбування, підтримує ідеальні умови для заварювання і покращує промивку системи, щоб ви могли оцінити досконалий смак і яскравий аромат вашого напою.
Мінімум зусиль на обслуговування
Після кожного приготування KRUPS Arabica ретельно промиває і просушує систему Тhermoblock, щоб видалити застояну воду і запобігти утворенню накипу. Періодично машина вимагає проведення процедури декальцінаціі. Про необхідність видалення накипу підкаже відповідний індикатор.
Металеві жорна
У KRUPS Arabica, як і в більшості професійних кавомашин, використовуються металеві жорна. Вони мають підвищену зносостійкість, не нагріваються в процесі помелу і не впливають на смак кави. Можливість регулювання ступеня помелу допоможе вам досягти саме тієї насиченості смаку, яку ви любите.
Зберігайте свій рецепт
Вибирайте міцність і температуру напою в залежності від особистих уподобань. Щоб не возитися з налаштуваннями кожен раз, коли хочете кави, збережіть свій рецепт в пам'яті кавомашини. У пам'яті KRUPS Arabica можна зберегти два індивідуальних рецепта.
Якій кави віддаєте перевагу?
KRUPS Arabica готує дивовижний еспресо, подвійний еспресо і класичну чорну каву. Бажаєте напоїв з додаванням молока? Традиційний ручний капучинатор допоможе збити щільну і об'ємну молочну піну, щоб ви могли насолодитися ідеальним капучино.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.1 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість груп | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 260 г |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 48.4 х 38.1 х 28.7 см |
| Ємність для засинання меленої кави | немає |
| Ємність для молока | Немає |
| Комплектація | кавоварка, 2 таблетки для очищення |
| Особливості | Захист від перегрівання, знімний піддон для крапель, вбудована кавомолка |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | капучино , лате, американо |
| Регулювання висоти чашки | Да |
| Спосіб розміщення | окремішній |
| Функції | автовимкнення, вибір обсягу порції, дисплей, настроювання ступеня помелу, регулювання міцності кави, автоматичне очищення від накипу |
- Ціна: 13 622 ₴









