
Ваги кухонні Beurer KS 34 Stainless Steel (z433899)
1 808 ₴
- Готово до відправки
- Код: 433899
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель KS 34 XL є не тільки шикарним кухонним аксесуаром завдяки своїй конструкції з нержавіючої сталі, але також допомагає зважувати особливо великі предмети за допомогою тривалої індикації ваги.
- З функцією утримання: тривала індикація ваги після зважування великих предметів
- Покриття, яке не залишає відбитків пальців (аnti-fingerprint): поверхня зі спеціальним покриттям для легкого очищення
- Сучасна система управління за допомогою сенсорних кнопок
- Світлодіод Magic: дисплей з'являється тільки в процесі вимірювання
- Функція доважування Розміри: 20 x 26,3 x 2,1 см
- Максимальна вага 15 кг
- Система автоматичного відключення, індикація перевантаження
- Розмір цифр: 25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Компенсація тари | Так |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.98 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Фунти, Унції, Кілограми, Грам |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 263 х 200 х 20 мм |
| Живлення | батарейка |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип елементів живлення | 4 х ААА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 808 ₴



