
Відпарювач для одягу Philips STE3170/80 (j172298)
7 708 ₴
- Готово до відправки
- Код: 172298
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відпарювач підходить для всіх видів одягу з будь-яких тканин, що допускають прасуванню. Сопло відпарювача можна без побоювань притискати до будь-якої тканини, без ризику пропалити її. Відмінне рішення для делікатних тканин, наприклад шовку.
Інноваційна ароматична капсула MyEssence додасть вашому одягу улюбленого аромату. Завдяки своїй "розумній" конструкції вертикальний відпарювач не займає багато місця і простий у зберіганні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм котла (бака для води) | 2 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність пари | 40 г/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека та захист | автоматичне вимкнення |
| Особливості | регулятор подавання пари |
| Розміри | 172 х 32 х 31 см |
| Режими | паровий удар — постійна пара | Вертикальне відпарювання |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин, усуває неприємні запахи, блокування для постійного подавання пари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 708 ₴









