
Килимок для мишки A4Tech Bloody B-035S (4711421951777) (i149719)
314 ₴
- Готово до відправки
- Код: 149719
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гладка поверхня
Ігровий килимок має гладку й рівну текстуру, що дає змогу миші ковзати з високою точністю.
Легкість рухів
Виготовлений із м'якого податливого матеріалу килимок легко скрутити та взяти із собою. Гладка поверхня забезпечує відстеження миші з оптимальною точністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Додатково | Нековзна основа |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 350 х 280 х 2 мм |
| Тип поверхні | speed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴


