
Відпарювач для одягу Tefal DT6130E0 (x172446)
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 172446
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультралегкий і зручний ручний отпариватель Tefal Access Steam First допоможе вам виглядати бездоганно в будь-який час і в будь-якому місці. Компактний отпариватель розігрівається всього за 15 секунд і швидко справляється з будь-якими складками, а пар безпечний для всіх типів тканини - навіть найделікатніших.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.07 л |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Продуктивність пари | 20 г/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | знімний резервуар для води |
| Розміри | 106 x 300 x 184 мм |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Колір корпусу | Білий, Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴





