-13%

М'ясорубка Ardesto MGA-2300W (w400320)
3 099 ₴
2 694 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400320
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична м’ясорубка MGA-2300W вражає своєю продуктивністю 2,2 кг/хв і максимальною потужністю 2 300 Вт. Самофіксувальна конструкція, функція реверсу та захист від перевантаження й перегрівання гарантують безпеку використання. Модель має ніж із нержавіючої сталі та металевий лоток для завантаження продуктів. У комплекті передбачено: три металеві решітки з отворами 3 мм, 5 мм і 7 мм; насадки для приготування ковбасок та кеббе; решітка для ультрагрубого помелу; соковижималка для томатів і ягід.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.2 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 3 мм, 5 мм, 7 мм) |
| Захист мотора від перегрівання | Да |
| Насадки | насадка для ковбасок , терка, шинкування , «кебе» |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 694 ₴









