
Рюкзак для ноутбука 2E 16" BPN9266 Melange, black (2E-BPN9266BK) (n401261)
1 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 401261
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Розміри | |
| Вага | 620 г |
| Висота основного відділення | 390 мм |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина основного відділення | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Особливості | «повітропроникна» сітка на спині, внутрішні накладки плечових ременів із сітчастої вентильованої тканини, обладнаний USB-інтерфейсом |
| Розміри загальні | 32,5 x 47 x 15,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴
