-13%

М'ясорубка Ardesto MGL-1790R (e43070)
2 599 ₴
2 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 43070
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мясорубка Ardesto MGL-1790R з потужністю 1700 Вт і продуктивністю 1,6 кг/хв. Дана модель призначена для приготування домашньої ковбаси і кеббе. Мясорубка має функцію соковижималки, тому знадобиться для віджиму томатного соку.
В комплекті:
- металевий лоток для м'яса
- решітки (2 шт. По 5 та 7 мм)
- насадки
- штовхач
- знімний шнек
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.6 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 290 х 250 х 230 мм |
| Диски для фаршу | 2 шт (діаметр отворів: 5 мм, 7 мм) |
| Насадки | для томатів, насадка для ковбасок , «кебе» |
| Колір корпусу | Чорний, Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 249 ₴









