
Фен-щітка Philips BHA301/00 (b175071)
1 746 ₴
- Готово до відправки
- Код: 175071
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен-щітка Philips BHA301/00. Одночасне сушіння та укладання. Фен-щітка Philips Essential дозволяє створювати чудові природні зачіски, одночасно доглядаючи волосся. Три насадки підходять як для довгого, так і для короткого волосся, тому можна насолоджуватися його легким укладанням. Потужність 800 Вт. Фен-щітка з потоком повітря потужністю 800 Вт для делікатного сушіння та укладання. Добивайтеся результатів, як із салону, щодня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип | Фен-щітка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.567 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість рівнів інтенсивності вентиляції | 3 |
| Кількість рівнів інтенсивності обігріву | 3 |
| Призначення | для надання обсягу, для укладання волосся, для завивки волос |
| Насадки | щітка для об'ємного укладання 38 мм , щітка збагачена аргановою олією, термощетка |
| Споживана потужність | 800 |
| Розміри | 32.6 х 20.1 х 6.1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 746 ₴









