-13%

Сушка для овочів та фруктів Ardesto FDB-5320 (j44269)
1 499 ₴
1 304 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44269
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для овочів та фруктів ARDESTO FDB-5320 дозволить висушити: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, рибу, хліб, зелень, трави та ін.
- Рівномірне висушування на всіх рівнях
- Збереження вітамінів та мінералів
- Термостат дозволяє регулювати температуру в межах 35-70˚C.
Сушарка ARDESTO FDB-5320 ідеальний пристрій для тих, хто дбає про заготівлю продуктів на зиму. Це один із найбільш ефективних, простих та економічних сушильних агрегатів. Має захист від перегріву завдяки вбудованому мікропроцесору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність | 245 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 33 х 33 х 28 см |
| Особливості | кнопка увімкнення/вимкнення, прозора кришка, прозорі піддони, збереження вітамінів і мінералів, рівномірне висушування на всіх рівнях |
| Продукти для сушіння | гриби , зелень , м'ясо , риба, трави , фрукти , хліб , ягоди , овощи |
| Система сушіння | нагрівальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 304 ₴









